INFORMATIVNA OBILJEŽJA O PROJEKTIMA „MREŽA KOM5ENTNOSTI“ I „RCK RECEPT“

Naša škola kao partner sudjeluje u dva projekta čiji je nositelj Ugostiteljska škola Opatija koja postaje Regionalni centar kompetencija te se ista uspostavlja kao centar izvrsnosti strukovnog obrazovanja i osposobljavanja te cjeloživotnog učenja u sektoru ugostiteljstva i turizma na području Primorsko-goranske i Karlovačke županije. Očekujući snažniji zamah projektnih aktivnosti, u prostoru naše škole postavljena su informativna obilježja o projektima. U sklopu projekta MREŽA KOM5ENTNOSTI naš postojeći praktikum strojne obrade trebao bi postati opremljena kuhinja za projektne aktivnosti namijenjene djeci s teškoćama i osobama s invaliditetom, a za iste biti će izgrađen i adekvatan ulaz u prostor kuhinje kao i sanitarni čvor. U sklopu projekta RCK RECEPT naši nastavnici imati će mogućnost sudjelovanja u vrhunskim edukacijama i radionicama iz tema ugostiteljstva kao i u timovima koji će izrađivati nove, suvremene programe i kurikulume za pojedina ugostiteljska zanimanja. U sklopu projekta sudjelovati ćemo i u timu za razvoj sustava osiguravanja kvalitete koji će imati za zadatak osmisliti sustav vrednovanja rezultata projekta kao i rada odgojno-obrazovnih ustanova uključenih u projekt. Više o projektima pročitajte putem priloženih linkova.

objavio: Nensi Tijan   datum: 5. 2. 2021.