Dan sigurnijeg interneta 2021

9.veljače obilježili smo Dan sigurnijeg interneta sudjelujući na zoom webinaru za djecu pod nazivom "Gdje si ti u digitalnoj džungli". Na webinaru su sudjelovali poznati Youtuberi govoreći o svojim iskustvima na internetu te su također odgovarali na pitanja učenika.

Ovo su neki od dojmova učenika 1g razreda :

"Razgovor sa influencerima je bio zanimljiv i poučan. Govorili su o svojim iskustvima te su nam kroz različita pitanja davali puno informacija. Nije bilo dosadno za slušati te se vidio uložen trud. Drago mi je sto sam sudjelovala u ovom webinaru." (Mia Juretić)

" Svidjeo mi se razgovor s influencerima jer je bilo zanimljivo. Nijednog nisam znala od prije pa mi je u početku bilo malo zbunjujuće. Dali su nam dobre savjete za odgovorno ponašanje na internetu, te je bila opuštena i ugodna atmosfera cijelo vrijeme." (Bianka Maria Ornik)

" Razgovor sa influencerima mi se iznimno svidjeo. Doznala sam nešto o njima i upoznala neke nove koje nisam prije znala. Odgovorili su na sva postavljena pitanja raznih učenika. Svidjelo mi se kako nas savjetuju kako bolje upravljati internetom, te kako moramo paziti što i gdje pišemo, gdje šta pohranjujemo... Želim im se zahvaliti na lijepom usmjerenju za bolje ponašanje na internetu. "(Klara Rupčić)

objavio: Nensi Tijan   datum: 15. 2. 2021.