Ukupno: 191788

Uspjeh na školskim natjecanjima

Unatoč neizvjesnosti izvođenja nastave i često prelaženje na model C ili kombinaciju, ove školske godine čak i online nastavom, naši učenici uspjeli su ostvariti odlične rezultate na županijskim natjecanjima iz raznih nastavnih područja.

Učenik 4.G razreda, Borna Starčević i učenik 3.g razreda Kristian Bakarčić, pod mentorstvom prof. Ivana Trošelja  prošao je iz Povijesti, na državnu razinu.

Učenice Adna Mulalić (3.g) i Marija Pađen (3.a), pod mentorstvom prof. Viliane Malnar plasirale su se na državnu razinu natjecanja iz Njemačkog jezika, u kategoriji Debate.

Možda najveći uspjeh škole, kao rezultat dugogodišnjeg zajedničkog rada naših nastavnika, pod vodstvom glavne urednice prof. Iris Mrzljak, jest 1.put prolazak školskog godišnjaka „Barac“  na državnu razinu Lidrana, u kategoriji novinarskog stvaralaštva.

Povijest  časopisa

BARAC

IRIS MRZLJAK- INTERVJU

Razgovor s Antom Ravlićem kad je bio u našoj školi i držao radionice.

objavio: Nensi Tijan   datum: 28. 4. 2021.

Uspjeh na školskim natjecanjima

Povijest  časopisa

BARAC

IRIS MRZLJAK- INTERVJU

Razgovor s Antom Ravlićem kad je bio u našoj školi i držao radionice.

objavio: Nensi Tijan   datum: 28. 4. 2021.