Ukupno: 191788

Započeo Ri Aqua Move projekt

U sklopu projekta riječkog sportskog saveza sudjelovali smo na prezentacji windsurfa u poznatom surf centru Marotti u Voloskom 1.10.2020 gdje je učilo i jedrilo 10 učenika 1g razreda. Zahvaljujući projektu upoznati ćemo i ostale vodene sportove kao što su veslanje,jedrenje i ronjenje na dah. Srdačno smo primljeni od samog vlasnika i prvog hrvatskog svjetskog prvaka u jedrenju na dasci Enrica Marottia. Učenici su sudjelovali na prezentaciji simulatorom ali su se okušali i u samom jedrenju na dasci.Imali smo priliku pogledati i različite vrste surf dasaka a učenici su se vratili iznimno zadovoljni i s nadom da ćemo imati prilike još jednom posjetiti ovaj surf centar.

Sudjelovali su : Manestar Leo, Marčelja Lovro, Ferenčić Jan, Car Miro, Trstenjak Erik, Rupčić Klara, Ornik Bianka Maria, Mađerić Linda, Mađerić Laura, Leogrande Veronica -1g razred.

objavio: Nensi Tijan   datum: 2. 10. 2020.

Započeo Ri Aqua Move projekt

objavio: Nensi Tijan   datum: 2. 10. 2020.