Ukupno: 191787

Naša škola će ove godine na poseban način obilježiti Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje. Učenici naše škole koordinirani od strane nastavnice Ive Suden sudjelovati će u virtualnoj humanitarnoj utrci „Vukovaru sa srcem“, a prikupljena sredstva namijenjena su Udruzi roditelja djece s poteškoćama u razvoju  „Vukovarski leptirići“. Dan uoči samog praznika, vjeroučiteljica Andreja Jakubin u sklopu nastave vjeronauka, zajedno s učenicima posjetila je spomenik braniteljima u Crikvenici, a ostala razredna odjeljenja su izradom prigodnih plakata i prezentacija obilježila Dan sjećanja. Neka i ove godine prisjećanje na ratna stradanja Vukovara i Škabrnje bude zalog mira i svekolikog napretka naše Domovine.

objavio: Nensi Tijan   datum: 17. 11. 2020.

objavio: Nensi Tijan   datum: 17. 11. 2020.